Staj İncelemeleri

Yeni Dünyada Sürdürülebilir Staj!

Stajyerlerimiz Ne Diyor?

Yüzlerce öğrenci ve genç profesyonelin kariyerlerini çok çeşitli kariyer alanlarında , daha da fazla sayıda ülkede başlattığımız için son derece gururluyuz . Misyonumuz her zaman öğrencileri ‘işin geleceğine’ hazırlamak ve onlara mesleki özlemlerini gerçekleştirmeleri için ihtiyaç duydukları çalışma deneyimini sağlamak olmuştur ve her zaman olacaktır. Şimdiye kadar oldukça iyi bir iş çıkardığımızı düşünüyoruz. Stajyerlerimizin programa katılımları hakkında söylediklerini okumak için kaydırmaya devam edin.

foto1
Abdurrahman AKA
Kariyer basamığıma doğru bir stajla başlamış olmak benim için çok önemli bir şanstı. Bugün meslek lisesinde öğrendiklerimle aile ve ülke ekonomisine katkı sağlayacak değer üretebiliyorsam bunu ilk kariyer basamağım ‘staj’ deneyimime borçluyum.
foto3
Hakan KIZILTAŞ
Güzel bir şekilde bitirmiş olduğum staj sonrasında Kuzey Star Tersanesi’nin Bilgi İşlem bölümünde kadrolu olarak Bilgi İşlem Destek Personeli olarak işe başladım ve halen bu görevimi yerine getiriyorum. Ne mutlu bana ki bu sene de stajyer alımı yapacağım ve onu da yine benim hayatımı değiştiren portal aracılığı ile yapacağım.
foto2
Süleyman KIRIŞTIOĞLU
Kariyer hedefime giden yolda beklentilerimi karşılayan şirketimiz insan kaynakları personeli Deniz Hanım’a ve stajyeristiyorum Portalının hayata geçmesinde emeği geçen herkese tekrar teşekkürlerimi sunarım.
previous arrow
next arrow