Bana Uygun Program Hangisi

Yeni Dünyada Sürdürülebilir Staj!

Görevimiz

Dijital Stajların amacı, dünya çapındaki etkinliklerin, dünya çapındaki lise ve üniversite öğrencileri için kaliteli mesleki gelişim ve staj fırsatlarına erişimi engellememesini sağlamaktır. Birlikte kültürel alışverişi kolaylaştıran ve genç küresel yeteneklerin profesyonel gelişimini güçlendiren bağlantılı ve dinamik bir işgücü piyasası yaratmaya çalışıyoruz.

Dijital Staj programına katılarak, aşağıdakilerde kurulmuş yapılandırılmış ve destekleyici bir programa erişiyorsunuz:


Uzmanlık ve Deneyim

on yılı aşkın staj desteğinin yanı sıra yıllarca süren dijital eğitim ve sunumla.

Kılavuzlu Öğrenme

Çevrimiçi müfredatımız, canlı ve kaydedilmiş etkinliklerimiz ve kişiselleştirilmiş temas noktalarımız aracılığıyla dijital Stajlar, öğrenme sonuçlarının karşılanmasını ve mesleki becerilerin geliştirilmesini veya güçlendirilmesini sağlamak için öğrenci deneyimini şekillendirmiştir.

Kariyer keşfi

Program türünden bağımsız olarak, stajlarımız öğrencilere kariyer yönetimlerini kontrol altına almaları ve gelecekteki başarıları planlamaları için deneyim, bilgi ve içgörü kazandırmaya dayanır.

Dijital Stajlar, iki farklı programımız, lise öğrencileri için Dijital Staj Temelleri ve üniversite öğrencileri için Sanal Staj Standardı ve üniversite öğrencileri için Sanal Staj Standardı aracılığıyla 14 yaş üstü öğrencilerin uzaktan staj programına katılmalarını destekleyebilir.


Sizin için Doğru Programı Seçmek


Açıklama

Temel Yaklaşım

Öğrencilerin 4 kişilik gruplar halinde çalışarak, grup ve bireyselleştirilmiş rehberlik veren bir Staj Kolaylaştırıcısı tarafından desteklenen gerçek küresel ev sahibi şirketler için iş ve pazarlama projelerini tamamlamalarına olanak tanıyan dijital staj programımızdır. Programımız proje tabanlıdır ve lise öğrencilerini desteklemeye hazır ve eğitimli şirketlerle çalışır.

Program Standardı

 Dijital Stajlar, üniversite öğrencilerinin 1, 2 veya 3 ay boyunca haftada 20 – 30 saat çalışarak garantili bir staj yerleştirme almalarını sağlayan yapılandırılmış bir programdır. Stajlarımız proje tabanlıdır ve uluslararası öğrencilerle çalışmak üzere dikkatle incelenmiş ve eğitilmiş dünya çapında şirketlerle yapılmaktadır.


Öğrenci profili

Temel Bilgiler

 Temeller programı, lisedeki (9. – 12. sınıf) öğrenciler için mükemmeldir ve gelecekteki kariyer yollarını keşfederken özgeçmişlerini oluşturmaya başlama fırsatları arayanlar için mükemmeldir.

Standardı

Dijital Staj programı, gelecekte istihdam edilebilirlik için profesyonel deneyim ve daha fazla aktarılabilir beceriler kazanmak isteyen bazı iş deneyimleri olan 18 yaşından büyük öğrenciler için idealdir.


Sonuçlar

Temeller

Tüm öğrenciler, gelecekteki kariyer yönetimi kararlarını verirken anlayışlarını artırmak için benzersiz kariyer yollarına ve becerilerine maruz kalacaklar.

Standardı

Dijital staj programını tamamlayan tüm öğrenciler, kariyer koçluğu görüşmeleri sırasında tamamladıkları bir Küresel İstihdam Sertifikası ve Küresel Kariyer Yönetim Planı ile ayrılacaklar. Programlarımız, öğrenciler için özgeçmişlerine / özgeçmişlerine, görüşmelerine ve gelecekteki istihdam fırsatlarına başvurmak için geçmiş stajlarından önemli proje örneklerini belirlerken aktarılabilir becerilerini ifade edebileceklerdir.


Süresi

Temeller

Tüm programlar haftada 15-18 saat ayıran öğrencilerle 4 haftadır.

Standardı

Haftada 10-20 saat ayıran öğrencilerle program 4, 8 veya 12 hafta olabilir.


Teslimat

Temeller

Programın çoğu, canlı dersler, ekip toplantıları ve süpervizyon ile eşzamanlı olarak sunulur. Çizelgeleme, her gün Doğu saati ile 12:00 pm – 4:00 pm arasında uyumludur.

Standardı

Programın çoğu, stajyerlerin kendi programlarında gezinmeleri ve bunu ev sahibi şirketlerin programlarına uygun hale getirmeleri ile eşzamansız olarak sunulur. Çalışma ve toplantılar standart 9-5’in dışında olacaktır.


Başlangıç ​​Tarihleri

Temeller

2022 yazı için belirlenen başlangıç ​​tarihlerini belirlenecektir.

Standardı

Dijital Stajlar Standardı, her pazartesi başlama tarihlerine sahiptir ve 6 hafta önceden katılımın onaylanmasını gerektirir. Canlı tarihleri ​​buradan kontrol edin.