Bana Uygun Program Hangisi

Yeni Dünyada Sürdürülebilir Staj!

Görevimiz

Sanal Stajların amacı, dünya çapındaki etkinliklerin, dünya çapındaki lise ve üniversite öğrencileri için kaliteli mesleki gelişim ve staj fırsatlarına erişimi engellememesini sağlamaktır. Birlikte kültürel alışverişi kolaylaştıran ve genç küresel yeteneklerin profesyonel gelişimini güçlendiren bağlantılı ve dinamik bir işgücü piyasası yaratmaya çalışıyoruz.

Sanal Staj programına katılarak, aşağıdakilerde kurulmuş yapılandırılmış ve destekleyici bir programa erişiyorsunuz:


Uzmanlık ve Deneyim

on yılı aşkın staj desteğinin yanı sıra yıllarca süren sanal eğitim ve sunumla.

Kılavuzlu Öğrenme

Çevrimiçi müfredatımız, canlı ve kaydedilmiş etkinliklerimiz ve kişiselleştirilmiş temas noktalarımız aracılığıyla Sanal Stajlar, öğrenme sonuçlarının karşılanmasını ve mesleki becerilerin geliştirilmesini veya güçlendirilmesini sağlamak için öğrenci deneyimini şekillendirmiştir.

Kariyer keşfi

Program türünden bağımsız olarak, stajlarımız öğrencilere kariyer yönetimlerini kontrol altına almaları ve gelecekteki başarıları planlamaları için deneyim, bilgi ve içgörü kazandırmaya dayanır.

Sanal Stajlar, iki farklı programımız, lise öğrencileri için Sanal Staj Temelleri ve üniversite öğrencileri için Sanal Staj Standardı ve üniversite öğrencileri için Sanal Staj Standardı aracılığıyla 14 yaş üstü öğrencilerin uzaktan staj programına katılmalarını destekleyebilir.


Sizin için Doğru Programı Seçmek

Sanal Stajlar, Sanal Staj Vakıfları lise programımızın yanı sıra Sanal Stajlar Standardı üniversitelerimiz programımızı keşfederek bu sitedeki dinamik içeriğimizi keşfetmenizi teşvik eder ve aşağıda kısa bir karşılaştırma yaptık.


Açıklama

VI Temeller

Vakıflar, öğrencilerin 4 kişilik gruplar halinde çalışarak, grup ve bireyselleştirilmiş rehberlik veren bir Staj Kolaylaştırıcısı tarafından desteklenen gerçek küresel ev sahibi şirketler için iş ve pazarlama projelerini tamamlamalarına olanak tanıyan sanal staj programımızdır. Programımız proje tabanlıdır ve lise öğrencilerini desteklemeye hazır ve eğitimli şirketlerle çalışır.

VI Standardı

 Sanal Stajlar, üniversite öğrencilerinin 1, 2 veya 3 ay boyunca haftada 20 – 30 saat çalışarak garantili bir staj yerleştirme almalarını sağlayan yapılandırılmış bir programdır. Stajlarımız proje tabanlıdır ve uluslararası öğrencilerle çalışmak üzere dikkatle incelenmiş ve eğitilmiş dünya çapında şirketlerle yapılmaktadır.


Öğrenci profili

VI Temeller

 Temeller programı, lisedeki (9. – 12. sınıf) öğrenciler için mükemmeldir ve gelecekteki kariyer yollarını keşfederken özgeçmişlerini oluşturmaya başlama fırsatları arayanlar için mükemmeldir.

VI Standardı

Sanal Staj programı, gelecekte istihdam edilebilirlik için profesyonel deneyim ve daha fazla aktarılabilir beceriler kazanmak isteyen bazı iş deneyimleri olan 18 yaşından büyük öğrenciler için idealdir.


Sonuçlar

VI Temeller

Vakıflar programımızı tamamlayan tüm öğrenciler, bir İstihdam Vakıfları Sertifikası ve üniversite başvurularında sergilenecek tamamlanmış bir proje portföyü ile ayrılacaklar. Tüm öğrenciler, gelecekteki kariyer yönetimi kararlarını verirken anlayışlarını artırmak için benzersiz kariyer yollarına ve becerilerine maruz kalacaklar.

VI Standardı

Sanal staj programını tamamlayan tüm öğrenciler, kariyer koçluğu görüşmeleri sırasında tamamladıkları bir Küresel İstihdam Sertifikası ve Küresel Kariyer Yönetim Planı ile ayrılacaklar. Programlarımız, NACE kariyer hazırlığı yeterliliklerine dayanmaktadır ve öğrenciler, özgeçmişlerine / özgeçmişlerine, görüşmelerine ve gelecekteki istihdam fırsatlarına başvurmak için geçmiş stajlarından önemli proje örneklerini belirlerken aktarılabilir becerilerini ifade edebileceklerdir.


Süresi

VI Temeller

Tüm programlar haftada 15-18 saat ayıran öğrencilerle 4 haftadır.

VI Standardı

Haftada 20-30 saat ayıran öğrencilerle program 4, 8 veya 12 hafta olabilir.


Teslimat

VI Temeller

Programın çoğu, canlı dersler, ekip toplantıları ve süpervizyon ile eşzamanlı olarak sunulur. Çizelgeleme, her gün Doğu saati ile 12:00 pm – 4:00 pm arasında uyumludur.

VI Standardı

Programın çoğu, stajyerlerin kendi programlarında gezinmeleri ve bunu ev sahibi şirketlerin programlarına uygun hale getirmeleri ile eşzamansız olarak sunulur. Çalışma ve toplantılar standart 9-5’in dışında olacaktır.


Başlangıç ​​Tarihleri

VI Temeller

Vakıflar, 2020 yazı için belirlenen başlangıç ​​tarihlerini belirledi ve kısa süre içinde 2020 kış ve 2021 yazı için ek tarihler yayınlayacak. Canlı tarihleri ​​buradan kontrol edin

VI Standardı

Sanal Stajlar Standardı, her pazartesi başlama tarihlerine sahiptir ve 6 hafta önceden katılımın onaylanmasını gerektirir. Canlı tarihleri ​​buradan kontrol edin.


Program Ücreti

VI Temeller

Tüm Sanal Staj Programları 1595 USD olarak fiyatlandırılır. Sanal Stajlar, Vakıfların daha fazla kolaylaştırma, destek ve müfredat gerektirmesine rağmen programların benzer şekilde fiyatlandırılmasını sağlamak için çok çalıştı.

VI Standardı

Sanal Staj Programımız, süresine bakılmaksızın 1595 USD tutarında belirlenmiş bir fiyattır. Sanal Stajlar, staj deneyimi ne kadar uzun olursa o kadar iyi olduğunu ve finansal erişilebilirliğin öğrenciler için program süresini sınırlandırmasını istemediğini kabul eder. Ayrıca, koçluk görüşmeleri, çevrimiçi müfredat ve garantili staj yerleştirme konusundaki temel çıktılarımız, süre fiyatı farklılıklarını ihmal edilebilir hale getiren süreler boyunca sabit kalır.