Emlak

Yeni Dünyada Sürdürülebilir Staj!

Dijital Staj


BAŞARMAK İÇİN SİZE TEMEL VERMEK

Gayrimenkul alanında uluslararası bir staj yapmak, küreselleşmenin alanı etkilediği birçok şekilde deneyim sunabilir ve uluslararası çalışanlara yeniden yerleştirme hizmetleri sağlayan şirketlerin yanı sıra inşaat, mülk yönetimi ve konut piyasasına bakan daha yerelleştirilmiş şirketleri de içerir. Stajyerlerimiz liste oluşturmayı ve yönetmeyi, çeşitli emlak piyasaları ve eğilimleri hakkında raporlar sunmayı, teklifler geliştirmeyi ve daha fazlasını başka bir şehrin veya ülkenin emlak sektörünü uzaktan destekleyebilecek.

Emlak Stajınız Sırasında Öğreneceğiniz Kariyer Alan Becerileri

  • Veri yönetimi listeleri, müşteriler vb.
  • Finansal analiz ve tahmin
  • İş Geliştirme
  • Proje Yönetimi
  • Araştırma ve raporlama

Örnek Projeler

  • Müşterinin talebini karşılamak ve kârı en üst düzeye çıkarmak için araştırma yapın ve fiyat teklifleri alın
  • Şehrin çeşitli yerlerinde emlak değerini araştırarak yerel ticari emlak piyasası hakkındaki bilgileri genişletin.

Öğrencilerin Emlak kariyerine ihtiyacı olacak

Kişilerarası becerileri


Gayrimenkulün önemli bir parçası, yatırımcıları ve yeni müşterileri tekliflerinize yatırım yapmaya ikna etmektir. Gelecekteki müşterilerinizin ihtiyaçlarını anlayabilmek ve karşılayabilmek, güçlü kişilerarası beceriler gerektirecektir.

İş ahlakı


Gayrimenkulün birçok yönü iş geliştirmeye geri döndüğünden, büyük projeler ve satışlar gerçekleştirirken güçlü inisiyatif ve çalışma ahlakı geliştirmek ve sürdürmek birey olarak size kalacaktır.

Kültürlerarası Beceriler


Müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılayan projeler sunmak için, kültürel farklılıkları ortaya çıkarabilmeniz ve en iyi çözümü bulmak için birden fazla perspektiften geçmeniz gerekecektir.