SSS

Yeni Dünyada Sürdürülebilir Staj!

Sanal stajlar, çevrimiçi veya uzaktan yapılan stajlardır. Bir şirkete yerleştirildiniz ve rapor verdiğiniz bir amiriniz var. Gözetmen / ekip ile görüntülü arama, telefon görüşmesi, e-posta ve anlık mesajlaşma gibi sanal yöntemlerle düzenli iletişim halindesiniz.
Öğrencilerin çalışmalarının yanı sıra işverenlerin bugünün pazarında aradıkları becerileri kazanmalarına olanak tanır. Öğrenciler, kurslarından eğitimsel / teorik bilgileri edinebilir ve daha sonra bu bilgiyi stajları boyunca gerçek dünya ortamında uygulayabilir. Bunu kendilerine uygun bir programa göre ve kampüsten ayrılmadan yapabilirler!
Sanal stajlar, 21. yüzyılda önemli olan dijital becerileri geliştirmenize olanak tanır. Pew Araştırma Merkezi'ne göre, internet okuryazarlığı, sadece özgeçmişinizi oluştururken değil, aynı zamanda o çok önemli ilk işi bulurken de son derece önemli bir kariyer becerisidir. Uzaktan çalışmak, internet okuryazarlığı kadar önemli olan birçok başka beceriyi de öğretir. İnternette staj yapan öğrencilerin yüksek motivasyonlu ve organize olmaları gerekir. Bir ofis ortamının sağladığı sürekli denetim olmadan, öğrenciler sürekli yardım istemeden kendi zamanlarını yönetme ve ödevlerini tamamlama becerisine sahip olmalıdır. Sanal stajlar, işverenler için değeri yüksek olan çeşitli beceriler geliştirip sergiledikleri için mükemmel bir özgeçmiş güçlendiricidir. Seyahat gerekmez, bu da maliyetleri düşürür ve ayrıca karbon ayak izinizi azaltır Büyük kuruluşlarda ve ağlarda bağlantılar kuracaksınız Dünyanın her yerinden profesyonel referanslar oluşturacaksınız Özgeçmişiniz için hayati bir deneyim kazanacaksınız ve bir sonraki fırsatınızı elde etmek için yararlanabileceğiniz deneyimler ekleyeceksiniz. Profesyonel bir ortamda nasıl iletişim kuracağınızı öğrenecek ve ekstra beceriler kazanacaksınız. Dijital araçlar ve teknoloji tabanlı çalışma ile aşinalığınızı geliştireceksiniz Sanal staj, mezun olduktan sonra tam zamanlı bir işe yol açabilir
Ev sahibi şirkete bağlı olsa da, genellikle e-posta, Skype / Slack veya diğer mesajlaşma yazılımları, paylaşılan çevrimiçi belgeler ve Trello gibi paylaşılan üretkenlik araçlarının bir kombinasyonu aracılığıyla olacaktır. Tüm Sanal Staj süpervizörlerinin stajyer ile günlük olarak check-in yapması gerekmektedir.
Stajınızın bir parçası olarak, atanmış bir staj koçu ile stajınız sırasında 2 koçluk görüşmesi de içeren çevrimiçi istihdam edilebilirlik müfredatımızı takip edeceksiniz. Midpoint Check-In , orta nokta öz değerlendirmenizi gözden geçirecek ve aynı zamanda stajınız hakkında şimdiye kadarki dinamik bire bir tartışma ve ikinci yapmak için atmanız gereken adımlar oluşturmak için tasarlanmış bazı yol gösterici sorular soran resmi bir konuşmadır. Programın sonunu ve sonraki adımları planlarken yarım başarı. Son Koçluk Çağrısı , kazanılan becerileri, profesyonel yolları ve gelecekteki kariyer yönetimi için en iyi uygulamaları vurgulamak için bu stajdaki geçmiş deneyiminize bakmak için tasarlanmış daha uzun bir görüşmedir. Çağrının sonunda, gelecekteki başarı için bu deneyimden yararlanmak için hemen ve gelecekte atılması gereken önemli adımları not eden bir Küresel Kariyer Yönetim Planı ile ayrılacaksınız.
Ev sahibi şirketlerimizin çoğu programınıza açıktır ve değişiklik yapmaya istekli olacaktır. Amirinizle harika bir ilişki kurarsanız, duyarlı ve projelerine saygılıysa, bu açıkça daha kolay olur. Zaman çizelgenizin programınızın ortasında değişeceğini önceden biliyorsanız, bize bildirin, biz de buna uygun bir ev sahibi şirket bulalım!
Sanal Stajlar, Sanal Uluslararası Staj sunmak için lider uluslararası staj sağlayıcısı olan kardeş şirketleri CRCC Asia ile ortaklık kurdu. İster yüz yüze ister sanal deneyim yoluyla olsun, uluslararası staj programlarının lider sağlayıcısı olmayı hedefliyoruz. Somut beceri setleri ve uluslararası yeterliliklere sahip küresel kariyere hazır mezunlar topluluğunu teşvik etmeye kararlıyız. Programımız özünde uluslararası olmaya devam ederek uluslararası odağı seçmenize ve seçtiğiniz ülkede garantili bir yerleştirme almanıza olanak tanır. Dahası, küresel mesleki gelişim ve iş arama becerilerine odaklanan web seminerleri oluşturduk, çevrimiçi dil derslerine erişimi dahil ettik ve çevrimiçi müfredatımız olan CareerBridge'in kültürler arası yetkinlikleri desteklemesini sağladık.
CareerBridge , kişisel ve mesleki gelişimi hedefleyerek katılımcımızın genel stajını geliştirmek için kullanılan bir profesyonel gelişim merkezidir. Staj deneyiminiz boyunca tamamlamanız gereken 12 mesleki gelişim kursuna erişim kazanacaksınız (tamamlamadan önce, sırasında ve tamamlandıktan sonra).
Stajyerlere ödeme yapıp yapmamalarını ev sahibi şirketlerimizin takdirine bırakıyoruz. Amacımız, katılımcılarımıza gerçek sorumluluk sağlayacak ve gelecekteki istihdam için devredilebilir beceriler geliştirecek yüksek kaliteli yerleştirmeler sağlamaktır. Aramamızı yalnızca ücretli yerleşimler için daraltarak potansiyel olarak yüksek kaliteli yerleşimlerden vazgeçmek istemiyoruz.
Şu anda adaylarımızın yaklaşık% 25'ine sanal stajları bittikten sonra iş teklifi yapılmaktadır. Ancak, biz bir iş bulma kurumu değiliz ve ev sahibi şirketinizde iş bulmak programın amacı değildir. Programı, bu şirketin sizi alacağının garantisinden çok, istihdam edilebilirliğiniz için bir destek olarak görmelisiniz.
Uzaktan çalışmanın kalıcı olduğuna ve gelecekte popülaritesinin artacağına inanıyoruz. Özgeçmişinizde / CV'nizde uzaktan staj yaparak kazanılan ek becerileri vurgulamanızı tavsiye ederiz - örneğin zaman dilimleri arasında ve farklı iletişim platformlarında çalışabilme.
Şu anda programı bitiren insanların% 100'ü programı yapmadan öncesine göre daha fazla istihdam edilebilir olduklarını düşünüyor. Ayrıca, sanal stajları sırasında kanıtlanmış becerilerinin harika örneklerini kullanarak bir röportajda başarılı olan birçok kişi anekdotumuz var. Lütfen duymak isteyip istemediğinizi bize sorun!
Panik yapmayın, bunu zorlaştırmaya çalışmıyoruz! Birincisi, bu bir röportaj değil! İkincisi, kısa bir video soru dizisine yönlendirileceğiniz için bunu çok kullanışlı hale getirdik, böylece istediğiniz zaman, her yerde, her yerde yapabilirsiniz. Akademik deneyiminiz ve varsa önceki iş veya staj deneyiminiz hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyoruz. Ayrıca hangi becerileri geliştirmek istediğinize ve sizin için ideal bir kariyerin nasıl görüneceğine de odaklanacağız. Nihayetinde, kazanmaya çalıştığınız beceriler hakkında biraz daha fazla bilgi edinerek size uygun bir yerleştirme bulmak istiyoruz.
Normalde kayıttan sonra 48 saat içinde duyarsınız. E-postalara dikkat edin ve bazen spam'e girerler. Teklif e-postamızın size ulaşmadığını düşünürsek sizi aramaya veya mesaj atmaya çalışacağız.
Çok çeşitli şirketlerle çalışıyoruz. Birçoğu heyecan verici küçük ve orta ölçekli işletmeler, bazıları girişimci girişimler ve diğerleri büyük, tanınmış şirketler. Görüşme sırasında veya sonrasında istediğiniz sektördeki örnek firmaları isteyebilirsiniz.
Resmi olarak kabulünüzün ardından, atanmış Program Deneyimi Yöneticiniz profilinizi ve özgeçmişinizi / CV'nizi, her bir program lokasyonumuzda bulunan, rolü ve uzmanlığı sizi portföyümüzden en uygun ev sahibi şirkete yerleştirmek olan yerleştirme yönetimi ekibimizle paylaşacaktır. İzlediğimiz yerleştirme süreci doğrusal bir yerleştirmedir, yani bir seferde yalnızca bir şirket ile tanışırsınız ve teklifi reddetmeye karar verirseniz, bu ev sahibi şirket fırsatı masadan kalkar. Hiçbir noktada, aynı anda 2 veya daha fazla yerleştirme fırsatı görmeyi beklememelisiniz, ancak her fırsatta her zaman doğrusal olarak bakıyor olacaksınız. Yerleştirme onayından önce, daha fazla ev sahibi şirket, becerilerinizin ve deneyimlerinizin ihtiyaçları ile nasıl uyumlu olduğunu anlamak için fırsat ve ev sahibi şirket hakkında daha fazla bilgi edinmenizi sağlayan sanal bir görüşmeye ihtiyaç duyar.
İyi bir nedeniniz varsa, sizi farklı bir ev sahibi şirket ile yeniden eşleştirmemizi isteyebilirsiniz. Genel olarak size uygun en uygun şirketi bulmakta oldukça iyiyiz, ancak yanlış anladığımızı düşünüyorsanız, bize söyleyin ve bir alternatif bulalım. Mükemmel ev sahibi şirketinizi düşünürken, gelecekteki kariyer hedeflerinizi ve buna ulaşmak için ihtiyaç duyacağınız becerileri paylaşmaya hazır olun, çünkü bu, bu becerileri kazanmanıza ve geliştirmenize olanak tanıyacak anahtar yerleşimleri belirlememize yardımcı olacaktır.
Bir ev sahibi şirkete katılmamız ve sizi staja hazırlamamız normalde 4-6 haftamızı alır. Gereksinimleriniz çok spesifik ise, daha uzun sürebilir ve size bunu bildireceğiz. Başvuruları olabildiğince erken teşvik ediyoruz.
Yerleşiminiz 300 saate kadar sürecek. Başvurduğunuzda, yerleşiminiz genelinde en az 120 saat olmak üzere haftada 20 veya 30 saat çalışmayı seçebilirsiniz.
Program fiyatlarımız 1595 USD / 1395 GBP / 2695 AUD'den başlamaktadır . Özgeçmişiniz / CV'nizle ilgili daha fazla yardım ve gelecekte kapak mektupları ve iş başvuruları içeren premium programlarımız var.
Belirli bir kişi için doğru şirketi bulmak zaman ve çaba gerektirir - yalnızca bu eşleştirme sürecini yürütmekle kalmıyor, aynı zamanda sizi daha fazla istihdam edilebilir kılmak için sürekli eğitim ve rehberlik de sağlıyoruz. Programa kaydolarak, stajdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için sizin için çalışan bir uzman ekibiniz olur. Koçluk çağrılarımız, Oxbridge tarafından eğitilmiş kariyer uzmanlarından oluşan bir ekip tarafından yapılır. Programın maliyetinin üniversite tarafından üstlenildiği bazı üniversite ortaklarımız var ve bu program daha fazla tanınır hale geldikçe daha fazla üniversite ve hükümetle bu tür ilişkiler kurmayı dört gözle bekliyoruz.
Ne yazık ki hayır. Staj uzak olduğu için, ancak her yerden yapabilirsiniz - böylece programı çalışmaya uygun olduğunuz bir yerden tamamlayabilirsiniz. Sanal stajınız şirketin size bir pozisyon teklif etmesine yol açtıysa, bu noktada çalışma vizenize sponsor olmayı düşünmelerini isteyebilirsiniz, ancak bu garanti edilmez.
Evet - Sanal Stajlar, bir üniversite diplomasına doğru kredi kazanmak için programımızı kullanmak isteyenlere yardımcı olmak için bir dizi üniversiteyle yakın işbirliği içinde çalışır. Prosedürü üniversitenizle görüşmek sizin sorumluluğunuzdadır, ancak Sanal Stajlar başvurunuzu desteklemek için gerekli belgeleri sağlamaktan mutluluk duyacaktır. Stajyerler ayrıca kardeş şirketimiz, CRCC Asia'nın rekor okulu Saint Peter Üniversitesi aracılığıyla akademik kredi kazanabilirler. CRCC Asia, bir ABD transkripti sunmak ve uluslararası staj programlarımız için 3, 6 veya 9 akademik kredi vermek için Jersey City, New Jersey'deki Saint Peter Üniversitesi ile ortaklık kurdu. Öğrenciler CRCC-295: CRCC Asia Internship Course'a kayıt olacaklardır. Verilen kredi, CareerBridge'in başarıyla tamamlanması, çalışılan saatlerin kanıtı, yansıtıcı deneme ve öğrencinin ev sahibi şirket süpervizörünün yaptığı bir değerlendirmeye dayanacaktır.