Tarihler Ve Fiyatlar

Yeni Dünyada Sürdürülebilir Staj!

Sanal Staj Temelleri Program Tarihleri

Sanal Staj Temelleri Programı, bu yaz Kariyer Gruplarını belirleyen tarihlerle iki ayrı grup çalıştıracak. Kariyer Gruplarımız hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

Kariyer GrubuSon Başvuru TarihiProgram Başlangıç TarihiProgram Bitiş Tarihi
İş Finansı08/02/202008/10/202009/04/2020
* 5 kariyer grubunun tamamı için ek tarihler bu yılın ilerleyen dönemlerinde başlatılacaktır.

Sanal Staj Vakıfları Fiyatlandırması

Sanal Staj Temelleri Programı, tüm programlar için herhangi bir öğrencinin programımıza 1595 $ karşılığında katılmasına izin veren belirli bir fiyatlandırmaya sahiptir. Bu program fiyatı, programın başlangıç ​​tarihinden en az üç hafta önce ödenmelidir. Alanınızı üç haftadan önce programımızda rezerve etmek isterseniz, başlangıç ​​tarihinden üç hafta önce kalan program ücretiyle birlikte yerinizi tutmak için 800 $ ‘lık bir kabul ücretini kabul etmekten memnuniyet duyarız. 

2020’deki Sanal Staj programımızın herhangi bir katılımcısı, ortak şirketimiz CRCC Asia tarafından 2021’de veya sonrasında sağlanan şahsen uluslararası staj programlarında kullanılmak üzere 500 $ ‘lık bir indirim kodu alacak .


Başvuru süreci

Birinci Adım: Kariyer Grubunuzu ve program başlangıç ​​tarihini seçin

Öğrencilere, seçtikleri Kariyer Grubunda proje bazlı bir ekip yerleştirme garantisi verilir.


İkinci Adım: Form başvurunuzu tamamlayın

Programımıza başvurmak ve yukarıdaki kariyer gruplarında sınırlı yerlerimizden birini korumakla ilgileniyorsanız, sonraki adım başvuru formunu doldurmak olacaktır. Ebeveynlerinizin programa başvurmak için izninizi belirten bir izin formu sağlamasına hazırlıklı olun.


Üçüncü Adım: Sanal Video Uygulamasını tamamlama davetiyesi

Form başvurusunu tamamladığınızda, tüm öğrencilerden motivasyonunuzu, becerilerinizi ve hedeflerinizi araştıran 5 set soruya yanıtları kaydederek video uygulamamızı tamamlamaları istenecektir. Tam video uygulaması 10-15 dakika sürer ve cevaplarınızı birden fazla kaydetmenize izin verilir.


Dördüncü Adım: Teklifinizi Bekleyin

Program ekiplerimiz başvurunuzu inceleyecek ve 4 iş günü içinde programa seçilen bir katılımcı olup olmadığınızı size bildirecektir. Seçilirse, kabul ücretini ödeyerek yerinizi onaylamaya davet edileceksiniz.


Beşinci Adım: Yerinizi Onaylayın

Kabul ücretleri sürekli olarak kabul edilir, ancak programın başlangıç ​​tarihinden en az 3 hafta önce ödenmesi gerekir. Program başına sınırlı yer vardır ve belirli bir Kariyer Grubu dolduğunda, programda ilerlemek için yeni bir Kariyer Grubu seçmeniz gerekecektir.