SSS-Lise

Yeni Dünyada Sürdürülebilir Staj!

Programımız, 9. - 12. sınıftaki herhangi bir öğrencinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır ve Vakıflar programlarımızda birinci, ikinci, üçüncü ve son sınıfları ağırlamayı çok isteriz. Size uygun olanı yapmak için öğrenci becerileri ve deneyimlerini eşleştiren özel grup yerleştirmeleri ile yapılandırılmış bir program oluşturarak tüm öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılayabiliyoruz.
Bireysel olarak tamamlanan daha fazla eşzamansız programlamaya sahip standart staj programımızın aksine, Temeller programımız ekip çalışmasına ve kohort olarak canlı etkinliklere katılmaya dayanmaktadır. Bu, belirli bir saat diliminde olmanız gerekmese de, yalnızca Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa, Afrika ve Orta Doğu'da yaşayanların 12: 00'da Doğu Standardı'nda gerçekleşecek tüm canlı etkinliklerle programa katılabileceği anlamına gelir. Zaman. Bunu tüm öğrenciler için küresel bir fırsat olarak yaratmak istiyoruz ve bu saat dilimlerinin dışında yaşıyorsanız, bu büyük fırsata erişmenizi sağlamak için atabileceğimiz özel adımları tartışmaktan memnuniyet duyarız. Ayrıca, bir bölgeden birden fazla öğrenci başvurursa, Asya veya Okyanusya içindeki bir zaman diliminde tam bir kohort (16 öğrenci) oluşturabiliriz.
Vakıflar ekiplerimiz deneyim, beceri ve ilgiye göre özenle seçilir. Bu nedenle, en güçlü proje çıktılarını sağlayacak ve birlikte birlikte çalışacak ekibe herkesin en iyi şekilde yerleştirilmesini sağlamak için tüm öğrencilerin ekip görevlerine açık olmalarını tercih ederiz. Bir arkadaşınızla çalışmayı talep etmek isterseniz, bunu duruma göre değerlendirebiliriz.
Amacımız, katılımcılarımıza gerçek sorumluluk sağlayacak ve gelecekteki istihdam için aktarılabilir beceriler geliştirecek yüksek kaliteli yerleştirmeler sağlamaktır. Aramamızı yalnızca ücretli yerleşimler için daraltarak, potansiyel olarak yüksek kaliteli yerleşimlerden vazgeçmek istemiyoruz.
Başvuruları aşamalı olarak kabul ediyoruz ve sonucunuzu 4 iş günü içinde size bildireceğiz. Tüm öğrenciler, staj başlama tarihinden en az 3 hafta önce program ücretlerini ödeyerek programa kabullerini resmi olarak teyit etmelidir. ,
Tüm deneyimler için standart program ücretimiz 1595 ABD dolarıdır. VI Vakıflar Programı için herkes, üç haftada ödenmesi gereken 795 $ 'lık kalan program ücreti ile herhangi bir zamanda resmi olarak kabul etmek ve yerini ayırtmak için 800 $ ödeyebilir. Tersine, tam program ücretini önceden ödemeyi tercih edebilirsiniz.
Sanal Staj Temelleri programımız, tüm lise öğrencilerine iş deneyimi ve profesyonel bir ağ oluştururken kariyer keşif yolculuklarına başlama fırsatı vermek için oluşturuldu. Programımız size program sırasında ihtiyacınız olan tüm desteği sağlayacak şekilde yapılandırıldığından, programa katılmak için önceki iş deneyimine ihtiyacınız olmayacak ve sizi gelecekteki stajlara ve iş deneyimine giden yola yönlendirmek için özgeçmiş sonrası programınızı oluşturmanıza yardımcı olacaktır. .
Programa katılmak için bir lise transkriptine ihtiyacınız olmayacak. VI Foundations programına kaydolmak ve katılmak için, sanal video uygulaması da dahil olmak üzere tüm başvuruyu tamamlamanız gerekecektir. Ayrıca başvurmak ve başvuruyu tamamlamak için ebeveynlerinizden izin almanız gerekecektir.
Kariyer araştırmanıza yeni başlıyorsanız bu zor bir karar olabilir, ancak yanlış bir karar veremeyeceğinizi hatırlamak çok önemlidir. Kariyer keşfiniz sırasında, keşfetmek ve daha fazla etkileşim kurmak isteyeceğiniz birçok farklı ilgi alanı ve beceriyi keşfedeceksiniz. En önemlisi, sizin idealinize uygun olmayan kariyer gruplarını ve sektörleri de keşfedeceksiniz ve bu da aradığınızı daraltmanıza yardımcı olacak.
Her iki başlangıç ​​tarihi için de tüm kariyer gruplarını sunmayı çok isteriz, ancak güçlü ekiplerimizin yanı sıra sınıf etkileşimi ve katılımı için tam kohortlar oluşturmak istiyoruz. Beş kariyer grubunun temelinin, çeşitli sektörleri keşfetmenize izin verirken işletme, pazarlama ve yönetim becerileri olduğunu unutmayın. Nihayetinde ilk tercihiniz olmasa da özgeçmişinize ve gelecekteki kariyer yönetiminize uygulayabileceğiniz yine de faydalı bir seçim olacaktır.
Hala lisedeyseniz, yaşınız ne olursa olsun size en uygun program VI Temelleri programı olacaktır. Geçmişte birden fazla iş deneyiminiz veya stajınız varsa, standart stajımıza başvurmak için doğru geçmiş deneyime sahip olabilirsiniz. Kariyer yolculuğunda nerede olduğunuzu ve ne bekleyeceğinizi yansıtmak için biraz zaman ayırın.
Bir program deneyimi yöneticisi, size tüm staj boyunca rehberlik edecek atanmış Sanal Staj irtibat kişiniz ve desteğinizdir. Başvurunuzla ilgili endişeleriniz olması halinde veya programınız sırasında istediğiniz zaman PEM'inize ulaşabilirsiniz.
Sanal video başvurunuzu tamamladıktan sonra 4 iş günü içinde resmi bir cevap almayı bekleyebilirsiniz.
Aday seçim sürecimiz, motivasyonu, becerileri, profesyonelliği ve iletişimi hesaba katan bir dizi kriterleri takip eder. Tüm öğrencilerin başvuru sürecine uymalarını, sanal video başvurusu sırasında profesyonellik ve güçlü iletişim göstermelerini ve başvuru sürecinizde başarılı sonuçlara yol açacak iç iletişim ile kibar iletişim kurmalarını rica ediyoruz.
Bir Staj Kolaylaştırıcısı, esasen tüm programa atanmış öğretmendir ve tüm canlı kursları teslim etmekten, çevrimiçi müfredata yardımcı olmaktan ve tüm katılımcıların olumlu bir şekilde ilerlemesini sağlamak için her bir ekiple haftalık görüşmekten sorumludur. Herhangi bir ekip, projelerini tamamlama konusunda destek almak için hafta boyunca staj kolaylaştırıcılarıyla bağlantı kurabilir.
Vakıflar programımız, lisedeki öğrencilere profesyonel bir deneyim temeli sağlamak için tasarlanmıştır. Bu deneyimin bir müfredatla yapılandırıldığında ve desteklendiğinde ve öğrencilerin birlikte birbirlerini destekleyebilecekleri bir grupta daha iyi olduğunu bulduk. Grup yapımız, ev sahibi şirketlerimizin öğrencileri en iyi şekilde destekleyebilmelerini ve bunun tersine, öğrencilerin ekipleri tarafından en iyi şekilde desteklenmesini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.
Sanal Stajlar, çeşitli Start-up'lar, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler ve ayrıca büyük şirketler ile çalışır. Şirketler, uydukları kariyer grubuna ve stajyerlerine güçlü mentorluk ve destek sunma yeteneklerine göre seçilir.
Sanal Stajlar Vakfı programı, belirli bir çalışma gerektirmesine rağmen, saatlerle biraz esnekliğe sahiptir. Bu program, tüm müfredatın tamamlanması ve bir saatlik canlı kursa katılmanız gereken Pazartesi günlerini içerir. Haftanın geri kalanında, katılmanız gereken 1-3 diğer set toplantılarınız olacak. Bu toplantıların dışında, takım arkadaşlarınızla birlikte çalışarak hepinize uygun bir program belirleyebileceksiniz. İdeal olarak gün içinde, büyük olasılıkla 12:00 - 17:00 EST olacaktır.
Sanal Staj Temelleri programı kapsamında, tamamlayacağınız yapılandırılmış bir dizi proje, görev ve işimiz var. Bu çalışma tamamen işletme ve pazarlama becerileri dahilindedir ve geniş bir araştırma ve ekip çalışması gerektirir. Proje planı burada açıklanmıştır ve tam bir müfredat ve plan başlangıç ​​tarihinden 1 hafta önce sizinle paylaşılacaktır.
Tüm işlerde olduğu gibi, bu program hasta günlerine ve izinlere izin verebilir. Her ikisi için de iletişiminiz konusunda çok net olduğunuzdan emin olun ve ekibinize ve staj kolaylaştırıcınıza mümkün olan en kısa sürede bir gün izin alma planınızı bildirin. Hafta içinde çalışamıyorsanız, takım arkadaşlarınızın tam olarak desteklenmesini sağlamak için geleneksel saatlerin dışında çalışmanız gerekebilir.
Tüm stajyerler, programı tamamladıkları için Küresel İstihdam Sertifikası alacaklardır.
Referans mektupları garanti edilmez, ancak öğrencileri danışman, PEM ve staj kolaylaştırıcısı ile ağ kurmaya teşvik ediyoruz, bu yüzden doğrudan bir referans isteyebilecekleri bir referansa ihtiyaçları var.
Doğrudan bir işin aksine, bir staj, çalışma becerilerini öğrenme ve geliştirme fırsatı yaratmak için geliştirilir. Stajın önemli bir yönü, öğrenme fırsatıdır ve bu nedenle, her öğrencinin başarısını sağlamak için bu deneyimin odaklanmış ve tamamlayıcı bir müfredata sahip olması gerekir.
Öğrenciler, programda resmi olarak kabul edilip onaylandıktan sonra çevrimiçi müfredatımız olan CareerBridge'e erişim kazanacaklardır. CareerBridge'e erişimde sorun yaşıyorsanız, lütfen program deneyimi yöneticinizle iletişime geçin.
Şu anda lise programı için kredi seçeneklerimiz yok.
Sağlık ve güvenlik, sanal bir deneyim kadar kişisel olarak da önemlidir. Daha fazla bilgi için lütfen sağlık ve güvenlik web sayfamızı inceleyin.
Sanal Stajlar, staj programlama ve uzaktan çalışma konularında yasal uzmanlıkla geliştirilmiş ve katılımcılarımız ve personelimiz için en uygun ve şeffaf korumayı sağlayan bir dizi gizlilik politikasına sahiptir. Gizlilik politikamızı gözden geçirmek isteyen bir öğrenci, veli, üniversite veya kuruluş iseniz, lütfen hello@virtualinternships.com adresine e-posta gönderin veya Sanal Stajlar ile doğrudan iletişime geçin ve size sağlamaktan memnuniyet duyarız.
Tüm öğrencilerin ekipleri, staj kolaylaştırıcısı, danışmanı ve program deneyimi yöneticisi ile haftalık temas noktaları olacaktır. Herhangi bir sorun ortaya çıkarsa, PEM herhangi bir endişeyle derhal iletişime geçecektir.
Siz veya öğrenciniz herhangi bir sorun yaşıyorsanız, lütfen atanmış Program Deneyimi Yöneticinize ulaşın.
Tüm katılımcılar ve veliler, programın ikinci ve dördüncü haftalarında bir güncelleme e-postası alacaklar. Ek temas noktalarına ihtiyacınız olursa, lütfen Program Deneyimi Yöneticinize haber verin, ek iletişimler ekleyelim.
Tüm deneyimler için standart program ücretimiz 1595 ABD dolarıdır. VI Temeller Programı için herkes, üç haftada kalan 795 $ 'lık kalan program ücreti ile herhangi bir zamanda yerini resmen kabul etmek ve rezerve etmek için 800 $ ödeyebilir. Tersine, tam program ücretini önceden ödemeyi tercih edebilirsiniz.