Akademik Kredi

Yeni Dünyada Sürdürülebilir Staj!

Sanal Stajlar, üniversite öğrencileri için akademik kredinin önemini bilir ve bu nedenle ortağımız CRCC Asia ile Kayıt Okulu, Saint Peter Üniversitesi aracılığıyla kredi kazanma fırsatı yaratmak için çalışmıştır veya tam tersine, her stajyer ile doğrudan çalışarak, kredi başvurusu için mevcut araçlar ve kaynaklar.


Sanal Stajınız için nasıl kredi kazanılır?

İhtiyaçlarınızı Belirleyin

Akademik kredi kazanmanın ilk adımı, şunları anlamanızı sağlamak olacaktır:

  • Akademik krediye ihtiyacınız varsa 
  • Kendi üniversiteniz sanal bir deneyim için kredi kabul edecekse
  • Kredi verilebiliyorsa, çalışmanız için gereken minimum saat miktarı nedir?
  • Kredinin verilmesi için hangi ek materyalleri sunmanız gerekecek. 

Yukarıdakileri belirledikten sonra, sonraki adım her zaman üniversitenize ulaşmak olmalıdır. Sanal Stajlar kredi almanıza kesinlikle yardımcı olabilirken, her üniversitenin kendine özgü bir kriterleri vardır ve önce bu kriterleri belirlemeniz önemlidir.


Üniversitenize ulaşın

Bir Sanal Staj programına katılım teklifinizi resmi olarak kabul ettikten sonra, Kabul Danışmanınız veya Fakülte lideriniz, tüm sorularınız için ulaşmanız gereken ilk ve en iyi kaynak olacaktır. Kabul Danışmanınız, kredi fırsatlarını ve sizin için en iyi olanı açıklayabilecektir. Kendi kurumunuz aracılığıyla kredi almanın en uygun yöntem olduğunu belirlerlerse, lütfen nasıl kredi alacağınızla ilgili rehberliklerini izleyin. Transfer kredisi almanızı istiyorlarsa, aşağıdaki talimatları izleyin.


Krediye Başvurmak için Program Deneyimi Yöneticinize E-posta Gönderin

Kayıt Okulumuzdan kredi almaya karar verdiyseniz, yapmanız gereken ilk şey bir kredi talep formu doldurmaktır. Formu istemek için lütfen Program Deneyimi Yöneticinize e-posta gönderin ve mümkün olan en kısa sürede doldurun. Daha sonra PEM’iniz başvuruyu inceleyecek ve onaylanırsa size bir akademik kredi teklifi e-postası


Kredi Talebinizi Onaylayın

Akademik kredi talebiniz, program ücretinizden ayrı olan kredi ücretini ödeyene kadar ve farklı şartlar ve koşullar altında onaylanmaz. Akademik Kredi taleplerinin onaylanması için en kısa sürede ve staj başlangıç ​​tarihinden en az 4 hafta önce ödenmesi gerekmektedir.


Uluslararası Stajınızı tamamlayın

Uluslararası stajınız sırasında, kredi almak ve tüm son teslim tarihlerini karşılamak için gerekli tüm bileşenleri tamamladığınızdan emin olun. 

 Kayıt Okulumuz aracılığıyla kredi alanlar için, katılımcıların minimum çalışma saatlerini tamamlamaları gerekecek ve tüm girdilerin, CareerBridge’i bitirmeyi de içerecek şekilde Program Bitiş Tarihinizden iki hafta içinde tamamlanması gerekecektir.


Saint Peter Üniversitesi Kayıt Okulumuzdan Kredi Transferi .

CRCC Asya ve Sanal Stajlar, bir ABD transkripti sunmak ve uluslararası staj programlarımız için 3, 6 veya 9 akademik kredi vermek için Jersey City, New Jersey’deki Saint Peter Üniversitesi ile ortaklık kurdu. Öğrenciler CRCC-295: CRCC Asia Internship Course’a kayıt olacaklardır. 

Kazanılan kredi, CRCC Asia’nın Global Staj Müfredatı, CareerBridge, çalışılan saatlerin kanıtı, yansıtıcı makale ve ev sahibi şirket yöneticinizin yaptığı bir değerlendirmenin başarıyla tamamlanmasına dayanacaktır. 

Saint Peter’s Üniversitesinden transfer kredisine hak kazanabilmek için, katılımcıların kayıtlı öğrenciler veya bir lisans programından yeni mezun olmaları ve kendi üniversitelerinden resmi olmayan bir transkript sağlamaları gerekir.

Saint Peter Üniversitesi

Saint Peter Üniversitesi, Jersey City, New Jersey’de bulunan özel bir Cizvit üniversitesidir. CRCC Asia ve Saint Peter’s birlikte, tüm öğrencilerin uygun fiyatlı kredi fırsatlarına, finansal yardıma ve uluslararası stajlara erişebilmelerini sağlamak için birlikte ortaklık kurdu. Birlikte, Saint Peter’in akademik gözetim ve anlayışını ve CRCC Asia’nın küresel staj kursu CareerBridge’i kullanan bir rekor işbirliği okulu oluşturmak için ortaklık kurduk. Saint Peter, 2020 US News & World En İyi Kolejler Sıralamasında New Jersey’de en yüksek ve Sosyal Hareketlilik için Bölgesel Üniversiteler Kuzey Kategorisinde 12’nci sırada yer aldı ve Kuzey’deki en iyi 100 “En İyi Bölgesel Üniversiteler” arasında yer alıyor.

CRCC-295: CRCC Asya Uluslararası Staj Kursu

Bu ders, öğrencilere akademik çalışmanın teorisi ve pratiği ile bu çalışmanın profesyonel bir çalışma ortamında pratik uygulaması arasında bağlantı kurma fırsatları sağlamak için tasarlanmış uluslararası kampüs dışı deneyimsel öğrenme etkinlikleri sağlar. Staj yerinin çalışması, misyonu ve hedef kitlesi hakkında, bunların akademik çalışmalarıyla potansiyel olarak nasıl ilişkili olduğu ve kuruluşun daha geniş sektör veya alandaki konumu hakkında bir anlayış kazanmak. Öğrenciler, belirli öğrenme hedeflerini nasıl ele aldıklarını gösteren staj deneyimleri hakkında eleştirel bir düşünce üreteceklerdir.

Kredi Seçenekleri:

Kredi Sayısı3 Kredi6 Kredi9 Kredi
Minimum Saat Gerekli 120 doğrudan staj saati çalıştı240 doğrudan staj saati çalıştı360 doğrudan staj saati çalıştı
Toplam fiyat300 ABD doları550 ABD doları750 ABD doları

Evinizdeki Kurumdan Kredi

Sanal Stajlar, programlarımız için krediyi ölçmek için dünya çapında çeşitli kurumlarla birlikte çalışır ve stajyerlerin staj programlarımızda tamamladıkları çalışmalar için önceden var olan üniversite kredisi almalarına olanak tanır. Bu, süpervizör değerlendirmelerini, yansıtıcı bir makale toplamayı, global staj müfredatımızı, CareerBridge’i tamamladıktan sonra alınan Global İstihdam Edilebilirlik Sertifikamızın sağlanmasını veya program kapsamlarımız hakkında ayrıntılı bilgi sağlamayı içerebilir.

Kendi üniversiteniz aracılığıyla kredi alıyorsanız, Sanal Stajlar şunları sağlayabilir:

  • Sanal Staj Programı için staj yerleştirme ve program dahil etme garantinizin yazılı onayı
  • Fakülte lideriniz veya akademik danışmanınız Sanal Staj İrtibat Kuruluşu talep ederse, programımıza ek içerik sağlamak için doğrudan bir iletişim
  • Onaylanmış şirket yerleşiminizin, belirtilen görevler ve sorumluluklarla birlikte bir Yerleştirme Proje Planı. 
  • Süpervizör değerlendirmesini not eden yazılı bir sevk sonrası program, çalışılan saatler ve stajyer profili.

Sanal Stajlar Vakıflar Lise Programı Kredisi

Şu anda Sanal Stajların vakıf programımız için herhangi bir akademik kredi seçeneği bulunmamaktadır. Programlamamızı öğrencilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak şekilde uyarlamaya ve geliştirmeye devam ederken lütfen tekrar kontrol edin. Sanal Stajlar, 2021’de Vakıflar programımız için akademik kredi sunmayı umuyor.